Опсег на премиум производи

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.

 • <p>Р&Тимот Д</p>

  Р&Тимот Д

  Имаме одлична Р&Д тим кој ни помага да развиеме нови видови јажиња.

 • <p>Опрема</p>

  Опрема

  Повеќе од 100 комплети машини можат да произведуваат секакви јажиња, што ни овозможува да им обезбедиме на клиентите приспособени решенија за пакување.

 • <p>Производство<br></p>

  Производство

  Потребно е 1 месец за контејнер од 40 стапки или 25 дена за да се испорача контејнер од 20 метри.

 • <p>Квалитет<br></p>

  Квалитет

  Нашиот тим има различни професионални вештини и знаење за контрола на квалитетот што може да ни помогне да ги тестираме јажињата при секој процес.

 • <p>Сертификација<br></p>

  Сертификација

  Ги добивме сертификатите на ISO9001, SGS, CE, итн.

Главни производи

 Како производител на јажиња, имавме голем успех во производството на најлонски јажиња, полиестерски јажиња, PP јажиња, PE јажиња, пристанишни линии, котви линии, јажиња со полиетиленски влакна со ултра висока молекуларна тежина и специјални јажиња. Ние би можеле да бидеме ваши лојални партнери.

 • Двојна плетенка најлон сидро линија
  Двојна плетенка најлон сидро линија
 • Сидро линија
  Сидро линија
 • Црна цврста плетенка полипропиленска линија за сидро
  Црна цврста плетенка полипропиленска линија за сидро
 • Јаже на отворено
  Јаже на отворено
 • Морнарица двојна плетенка најлон браник линија
  Морнарица двојна плетенка најлон браник линија
 • Мека окови
  Мека окови

Апликација

Плетените јажиња, најлонските јажиња, полиестерските јажиња, PP јажињата, PE јажињата, линиите за приклучување, сидровите и јажињата со полиетиленски влакна со ултра висока молекуларна тежина се применуваат во многу индустрии, како што се автоделови, морската индустрија, индустријата за спасување итн. се извезуваат во САД, Обединетото Кралство, Франција, Австралија, Блискиот Исток и други делови од светот.

Информации

Ние замислуваме да бидеме врвен бренд заслужен со времето и ќе го земеме како наша мисија. Ќе продолжиме да создаваме вредности за нашите клиенти, можности за нашиот персонал и богатство за општеството.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски