Висококвалитетен најлонски полиестер полипропиленски чамец со плетенка сидро

 

Опис на производот
Производ морско јаже / сидро линија
Име на брендот ODM, OEM
Боја црна, бела, морнарица или според вашите барања
Материјал најлон, полиестер, п.п. или според вашите барања
Дијаметар 3/8'', 1/2'', 5/8'' / 10mm, 12mm, 16mm или според вашите барања
Должина 100 стапки, 150 стапки, 200 стапки или според вашите барања
Структура плетено јаже
MOQ 100 парчиња
Пристаниште пристаниште Кингдао
Плаќање L/C, T/T, Western Union итн
Пакет школка, ролна, сноп или според вашите барања
Карактеристика (1) лесен за ракување; (2) висока јачина; (3) отпорност на абење и отпорност на корозија; (4) УВ отпор
Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте ме, благодарам.

 

Сертификати

Повеќе информации

 

Star производи

Информации за компанијата

 Нашата компанија е а професионален производител на јажиња, мрежи, канап и нов материјал од пластични влакна за проект, основан во септември 2004 година, лоциран во градот Феихенг, провинцијата Шандонг, Кина.

 Нашите производи ги вклучуваат сите видови јажиња, како што се плетени јажиња, дијамантски плетени јажиња, цврсти плетени јажиња, шупливи плетени јажиња, двојни плетени јажиња, линија за пакување, појас, најлонски јажиња, ПП јажиња, полиестерски јажиња, јажиња, пластични јажиња, , конопни јажиња, PE јажиња, пристанишни линии, сидро линии, жици, врвни јажиња, специјални јажиња, мрежа, хамак и така натаму.

 Овие производи се широко користени во облека, миленичиња, играчки, хамак, шатор, качување, пловење, сурфање, кампување, експедиција, спасување, знаме, јахта, влечење, пакување, спортско слободно време, земјоделство, рибарство, морски, навигација и војска.

 Нашите производи се извезуваат во САД, Обединетото Кралство, Германија, Холандија, Австралија, Нов Зеланд, Дубаи, Саудиска Арабија и Југоисточна Азија итн. уживајќи во висока репутација со конкурентна цена и супериорен квалитет.

 Да ги направиме клиентите задоволни е наша вечна потрага. Инсистирајќи на духот на кредитно вкоренети, задржувајќи ги истражувањата и иновациите, би сакале да формираме тројство од клиенти, персонал и претпријатие. Добредојдовте домашни и странски клиенти во нашата компанија за да поставите долгорочни пријателски деловни односи во блиска иднина.

 

Пакување& испорачување

Сите видови на стилови на пакување се достапни во нашата фабрика, како што се бандаж, калем, калем, рамка за риба, школка, пластични кеси, пластични тапани, ткаени кеси, картони и палети.

Имаме скоро секакви опции за испорака!

Експрес за мали нарачки или примероци.

Воздушен товарен превоз за средни нарачки.

Морски товар за нарачки на контејнери.

Обезбедуваме услуга од врата до врата.

Најчесто поставувани прашања

1. Кои се вашите главни производи?

   Нашите производи вклучуваат морски јажиња, јажиња за виткање, јажиња за качување, јажиња за пакување, борбени јажиња итн. 
2. Дали сте производител или трговска компанија?
   Ние сме водечки и професионален производител на OEM со сопствена фабрика. Имаме искуство во производство на јажиња повеќе од 10 години.
3. Како го гарантирате времето на испорака?
   Нашата компанија отвори нови работилници и имаме повеќе од 150 работници на нашите производни линии. Исто така, воспоставивме начин на научно управување од нарачка до производство. И имаме трговци со полно работно време за да се увериме во времето на испорака.
4. Кои земји сме извезувале?
   Добивме значителен удел на пазарот во Европа, Северна Америка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија. Се надеваме дека нашите производи можат да им служат на луѓето ширум светот.
„Акустичните квалитети се одлични, што овозможуваат настаните да се одржуваат во соседните соби без пречки“, рече еден од сопствениците на хотелот. Тој е способен да апсорбира енергија и да го минимизира ударот кога се влече бавно или кога ненадејно се оптоварува со сила на удар. Овој производ не зазема многу простор бидејќи е многу тенок и само мал дел од него е физички поставен на ѕид или таван. Тој е способен да апсорбира енергија и да го минимизира ударот кога се влече бавно или кога ненадејно се оптоварува со сила на удар.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Препорачано
Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски