Прегледи на производи

ДВОЈНА ПЛЕТЕНА ДОК ЛИНИЈА

·Двојно плетенка

 

·100% премиум најлон

 

·Со професионални споени очи во  едниот крај, а другиот крај термички обработен

 

·Отпорен на масло, гниење& мувла

ДЕЛ # ДИЈАМАТАР ДОЛЖИНА РАБОТЕН ТОВАР КРШИ СИЛА ПАКУВАЊЕ
ST-DB3815 3/8'' 15' 370 кг 1900 кг Школка од мида
ST-DB3820 3/8'' 20' 370 кг 1900 кг Школка од мида
ST-DB3825 3/8'' 25' 370 кг 1900 кг Школка од мида
ST-DB1215 1/2'' 15' 450 кг 2200 кг Школка од мида
ST-DB1220 1/2'' 20' 450 кг 2200 кг Школка од мида
ST-DB1225 1/2'' 25' 450 кг 2200 кг Школка од мида
ST-DB5825 5/8'' 25' 950 кг 4700 кг Школка од мида
ST-DB5830 5/8'' 30' 950 кг 4700 кг Школка од мида
ST-DB5835 5/8'' 35' 950 кг 4700 кг Школка од мида
ST-DB3430 3/4'' 30' 1200 кг 5600 кг Школка од мида
ST-DB3435 3/4'' 35' 1200 кг 5600 кг Школка од мида
ST-DB3440 3/4'' 40' 1200 кг 5600 кг Школка од мида
Изградба на производи

Сите видови конструкции од јаже се достапни во нашата фабрика.

 

Пакување& испорачување

Пакување  стил 

Сите видови на стилови на пакување се достапни во нашата фабрика:

1. Внатрешнапакување: бандаж, калем, калем, рамка за риби, школка од мида, пластични кеси, пластични тапани, ткаени кеси, картони или по потреба;

2. Надворешно пакување: ткаена торба, картон или по потреба.

 Испорачување:  

1, пристаниште КингДао

2, 10-30 дена по приемот на уплатата или нарачката         

 

 

 

 

Боја

Бела, жолта, сина, црвена или прилагодена

 

Информации за компанијата

  Нашата компанија е а професионален производител на јажиња, мрежи, канап и нов материјал од пластични влакна за проект, основан во септември 2004 година, лоциран во градот Феихенг, провинцијата Шандонг, Кина.

   Нашите производи ги вклучуваат сите видови јажиња, како што се плетени јажиња, дијамантски плетени јажиња, цврсти плетени јажиња, шупливи плетени јажиња, двојни плетени јажиња, линија за пакување, појас, најлонски јажиња, ПП јажиња, полиестерски јажиња, јажиња, пластични јажиња, , конопни јажиња, PE јажиња, пристанишни линии, сидро линии, жици, врвни јажиња, специјални јажиња, мрежа, хамак и така натаму.

   Овие производи се широко користени во облека, миленичиња, играчки, хамак, шатор, качување, пловење, сурфање, кампување, експедиција, спасување, знаме, јахта, влечење, пакување, спортско слободно време, земјоделство, рибарство, морски, навигација и војска.

   Нашите производи се извезуваат во САД, Обединетото Кралство, Германија, Холандија, Австралија, Нов Зеланд, Дубаи, Саудиска Арабија и Југоисточна Азија итн. уживајќи во висока репутација со конкурентна цена и супериорен квалитет.

   Да ги направиме клиентите задоволни е наша вечна потрага. Инсистирајќи на духот на кредитно вкоренети, задржувајќи го истражувањето и иновациите, би сакале да воспоставиме тројство на клиенти, персонал и претпријатие. Добредојдовте домашни и странски клиенти во нашата компанија за да поставите долгорочни пријателски деловни односи во блиска иднина.

 

 

 

Најчесто поставувани прашања

  

Контактирајте не

 

Овој производ може многу да ги натера луѓето да се чувствуваат безбедни од камења, стакло или остри предмети кога одат. Се одликува со добра издржливост на бојата со хемиски процес на потопување. Луѓето ќе бидат изненадени од долговечноста на овој производ. Дури и да се носи, пере или исчисти многу пати, сепак го задржува истиот висок квалитет. Се одликува со добра издржливост на бојата со хемиски процес на потопување.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Препорачано
Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски
Испратете го вашето барање