Опис на производот

Нема барање за MOQ на главните производи од јаже!

Прифаќаме приспособени нарачки за OEM јаже!

Име на производ: Полипропилен со топли перформанси  плетенка  изопачено прицврстување јаже бранител линија

Материјал: Полипропилен, итн

Конструкција: 3 прамени извртени, двојни плетенки, 16/24 прамени плетенки

Достапни големини: 3/16''  1/4''  5/16''  3/8''  1/2''  9/16''  5/8''  3/4''

Детали за фотографии:

 

Пакување& испорачување

Ние обезбедуваме OEM пакување!

Можеме да дизајнираме картичка во боја со вашето лого за нарачка на контејнер!

Имаме скоро секакви опции за испорака!

Експрес за мали нарачки или примероци.

Воздушен товарен превоз за средни нарачки.

Морски товар за нарачки на контејнери.

Обезбедуваме услуга од врата до врата.

Нашите услуги

Примероци

Бесплатни примероци-Ние обезбедуваме бесплатни примероци за вашата референца.

OEM примероци-Можете да ни го испратите вашиот примерок од јаже, ние можеме да произведеме примерок врз основа на вашиот примерок.

Дизајн на лого на OEM и дизајн на картички во боја на OEM

Цените

Обезбедуваме различни цени за различни количини на нарачки. Колку е поголема нарачката, толку подобри цени добивате.

испорачување

Ние обезбедуваме целокупен транспортен план за вашата нарачка.

 

Информации за компанијата

Shandong Santong Rope Co., Ltd. е професионален производител на јажиња со влакна, се наоѓа во провинцијата Шандонг, блиску до Пристаниште Кингдао.

Обезбедуваме најлонски јажиња, полиестерски јажиња, PP јажиња, UHMWPE јажиња, PE јажиња.

Имаме повеќе од 15 години искуство во производство на јаже.

 

Каталог за морски јаже

Santong Rope Co., Ltг

Главен производ - Јаже за прицврстување

 

Нема MOQ барање за главни производи

Морските јажиња содржат линија за прицврстување, пристаниште, линија на сидро, линија на браници, јаже за едрење итн, апликација за морско време.

Достапен материјал: најлон, полиестер, полипропилен Прифатете нарачки за OEM

 

 

 

Двојна плетенка приклучна линија

Twisted Dock Line

Солидна плетенка приклучна линија

 

 

 

Двојна плетенка сидро линија

Извртена линија на сидро

Цврста плетенка сидро линија

 

 

 

Линија на браник со двојна плетенка

Twisted Fender Line

Линија со цврста плетенка на браникот

 
Контакт Инфо

 

Имајќи го на ум духот на занаетчиството, SanTong го нуди само најделикатниот производител на јаже по нарачка за вас. Тој е еколошки со материјали што може да се рециклираат и разградуваат. Shandong Santong Rope Co., Ltd отсекогаш била „ориентирана кон клиентите“, обезбедувајќи им на клиентите севкупни и сеопфатни услуги. Тој е еколошки со материјали што може да се рециклираат и разградуваат.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Препорачано
Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски
Испратете го вашето барање