Додатоци за чамци за јахти, линија за морски сидро со изопачено јаже отпорно на триење

 

Опис на производот
Производ морско јаже / сидро линија
Име на брендот ODM, OEM
Боја црна, бела, морнарица или според вашите барања
Материјал најлон, полиестер, п.п. или според вашите барања
Дијаметар 3/8'', 1/2'', 5/8'' / 10mm, 12mm, 16mm или според вашите барања
Должина 100 стапки, 150 стапки, 200 стапки или според вашите барања
Структура извиткано јаже
MOQ 100 парчиња
Пристаниште пристаниште Кингдао
Плаќање L/C, T/T, Western Union итн
Пакет школка, ролна, сноп или според вашите барања
Карактеристика (1) лесен за ракување; (2) висока јачина; (3) отпорност на абење и отпорност на корозија; (4) УВ отпор
Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме слободно контактирајте ме, благодарам.

 

 

Повеќе информации

 

Star производи

Пакување& испорачување

Сите видови на стилови на пакување се достапни во нашата фабрика, како што се бандаж, калем, калем, рамка за риба, школка, пластични кеси, пластични тапани, ткаени кеси, картони и палети.

 

Информации за компанијата

 Нашата компанија е а професионален производител на јажиња, мрежи, канап и нов материјал од пластични влакна за проект, основан во септември 2004 година, лоциран во градот Феихенг, провинцијата Шандонг, Кина.

 Нашите производи ги вклучуваат сите видови јажиња, како што се плетени јажиња, дијамантски плетени јажиња, цврсти плетени јажиња, шупливи плетени јажиња, двојни плетени јажиња, линија за пакување, појас, најлонски јажиња, ПП јажиња, полиестерски јажиња, јажиња, пластични јажиња, , конопни јажиња, PE јажиња, пристанишни линии, сидро линии, жици, врвни јажиња, специјални јажиња, мрежа, хамак и така натаму.

 Овие производи се широко користени во облека, миленичиња, играчки, хамак, шатор, качување, пловење, сурфање, кампување, експедиција, спасување, знаме, јахта, влечење, пакување, спортско слободно време, земјоделство, рибарство, морски, навигација и војска.

 Нашите производи се извезуваат во САД, Обединетото Кралство, Германија, Холандија, Австралија, Нов Зеланд, Дубаи, Саудиска Арабија и Југоисточна Азија итн. уживајќи во висока репутација со конкурентна цена и супериорен квалитет.

 Да ги направиме клиентите задоволни е наша вечна потрага. Инсистирајќи на духот на кредитно вкоренети, задржувајќи ги истражувањата и иновациите, би сакале да формираме тројство од клиенти, персонал и претпријатие. Добредојдовте домашни и странски клиенти во нашата компанија за да поставите долгорочни пријателски деловни односи во блиска иднина.

 

Најчесто поставувани прашања

1. Кои се вашите главни производи?

   Нашите производи вклучуваат морски јажиња, јажиња за виткање, јажиња за качување, јажиња за пакување, борбени јажиња итн. 
2. Дали сте производител или трговска компанија?
   Ние сме водечки и професионален производител на OEM со сопствена фабрика. Имаме искуство во производство на јажиња повеќе од 10 години.
3. Како го гарантирате времето на испорака?
   Нашата компанија отвори нови работилници и имаме повеќе од 150 работници на нашите производни линии. Исто така, воспоставивме начин на научно управување од нарачка до производство. И имаме трговци со полно работно време за да се увериме во времето на испорака.
4. Кои земји сме извезувале?
   Добивме значителен удел на пазарот во Европа, Северна Америка, Блискиот Исток и Југоисточна Азија. Се надеваме дека нашите производи можат да им служат на луѓето ширум светот.
Производот е еколошки. Луѓето можат да го рециклираат и повторно да го користат многу пати, што може да ја намали побарувачката за природни влакна или други природни материјали. Произведен е од фабрика со сертификат ISO9001. Овој производ е идеален за многу стоки, брендови и апликации и сигурно ќе го нагласи доброто и ќе ја подигне перцепцијата на клиентите. Произведен е од фабрика со сертификат ISO9001.
Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --
Препорачано
Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.
Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски