Gama e Produkteve Premium

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

 • <p>R&Ekipi D</p>

  R&Ekipi D

  Ne kemi një R të shkëlqyer&Ekipi D që na ndihmon të zhvillojmë lloje të reja litarësh.

 • <p>Pajisjet</p>

  Pajisjet

  Më shumë se 100 grupe makinerish mund të prodhojnë të gjitha llojet e litarëve, gjë që na lejon t'u ofrojmë klientëve zgjidhje të personalizuara paketimi.

 • <p>Prodhimi<br></p>

  Prodhimi

  Duhet 1 muaj për një kontejner 40 ft ose 25 ditë që një kontejner 20 ft të dorëzohet.

 • <p>Cilësia<br></p>

  Cilësia

  Ekipi ynë ka një sërë aftësish profesionale dhe njohuri për kontrollin e cilësisë, të cilat mund të na ndihmojnë të testojmë litarët në çdo proces.

 • <p>Certifikimi<br></p>

  Certifikimi

  Ne kemi marrë certifikatat ISO9001, SGS, CE, etj.

Produktet kryesore

 Si prodhues litarësh, ne kemi pasur një sukses të madh në prodhimin e litarëve najloni, litarëve poliestër, litarëve PP, litarëve PE, linjave doke, linjave të ankorimit, litarëve me fibra polietileni me peshë molekulare ultra të lartë dhe litarëve të veçantë. Ne mund të jemi partnerët tuaj besnikë.

Aplikacion

Litarët e gërshetuar, litarët e najlonit, litarët poliestër, litarët PP, litarët PE, linjat e dokimit, linjat e ankorimit dhe litarët me fije polietileni me peshë molekulare ultra të lartë aplikohen në shumë industri, të tilla si pjesët e automjeteve, industria detare, industria e shpëtimit, etj. eksportohen në Shtetet e Bashkuara, Mbretërinë e Bashkuar, Francë, Australi, Lindjen e Mesme dhe pjesë të tjera të botës.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip