përshkrim i produktit

Bungee Dock Line

Thith goditjet në varka, kapele, doke, shtylla dhe pajisje të tjera
Kordoni i bungee është i fshehur brenda litarit dhe vepron si një kapëse e integruar
Dy nota shkumë mbrojnë varkën nga prishja dhe rregullimi i rrëshqitjes në të dy skajet për ankim të shpejtë
Rekomandohet për ankorimin e varkave dhe PWC'është deri në 4000 paund

□ Sythe të bashkuara në të dy skajet për t'u ngjitur në varka, kapëse dhe doke
Paketim i personalizuar, ngjyra dhe vepra arti
Printimi i logos në shkumë është i disponueshëm
Shtrihu në gjatësitë e mëposhtme:
4' (1.23 metër) Shtrihet në 5.5' (1.68 metra)
5' (1.52 metra) Shtrihet në 7' (2.13 metra)
6' (1.83 metra) Shtrihet në 9' (2.74 metra)

paketimi i produktit
Rekomandoni paketimin:
1 ose 2 ose 4 copë linja të paketuara në 1 gocë molusku/polybag
Stili i paketimit
Të gjitha llojet e stileve të paketimit janë në dispozicion në fabrikën tonë:
1. Paketimi i brendshëm: unazë, mbështjellje, rrotull, kornizë peshku, guaskë molusku, qese plastike, bateri plastike, qese të endura, kartona ose sipas kërkesës;
2. Paketimi i jashtëm: qese e endur pp, kartoni ose sipas kërkesës.
Teknika e prodhimit
Rekomandoni Produkte

Produktet tona kryesore përfshijnë:

Litari i ankorimit: linja e ankorimit, linja e ankorimit, linja mbrojtëse, pajisjet e ankorimit, linja e ankorimit, etj.
Litari i performancës: litar statik ngjitjeje, litar lundrimi
Litari UHMWPE: litar çikriku, pranga e butë
Litari i shërbimeve: litar tërheqje, litar paketimi, zinxhir qeni

FAQ
Na kontaktoni
Ky produkt ka demonstruar një përvojë të rehatshme dhe të thatë të veshjes për shkak të parandalimit të akumulimit të lëngjeve në lëkurë gjatë veshjes. Ka sasinë e duhur të ngurtësisë, si dhe elasticitetin e kërkuar. Njerëzit do ta pëlqejnë shumë këtë produkt pasi mund të zbulojnë se mund të mbajë ngjyrën e tij për disa vite përpara se të fillojë të zbehet. Ka sasinë e duhur të ngurtësisë, si dhe elasticitetin e kërkuar.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip