përshkrim i produktit

Linja e ankorimit të përdredhur me 3 fije

Linja jonë e ankorimit të përdredhur me 3 fije është një litar i përdredhur premium me qëndrueshmëri dhe veti të shkëlqyera trajtimi. Ky lloj linja ankorimi ofron rezistencë të lartë ndaj gërryerjes, forcë dhe fleksibilitet.
Rezistenca ndaj gërryerjes  Jetë shërbimi e gjatë dhe e besueshme
 Siguron shtrirje për të reduktuar ngarkesat e goditjes në pajisje Çdo linjë ankorimi me një gisht inox në njërin skaj
 Paketim i personalizuar, ngjyra dhe vepra arti
paketimi i produktit
Stili i paketimit
Të gjitha llojet e stileve të paketimit janë në dispozicion në fabrikën tonë:
1. Paketimi i brendshëm: unazë, mbështjellje, rrotull, kornizë peshku, guaskë molusku, qese plastike, bateri plastike, qese të endura, kartona ose sipas kërkesës;
2. Paketimi i jashtëm: qese e endur pp, kartoni ose sipas kërkesës.
Parametrat e produktit

Forca e thyerjes (kg/lb)
Madhësia
Madhësia e gishtit
të dyfishta gërsheta
3 fije e përdredhur
inç*këmbë
mm
Najloni
Poliestër
Najloni
Poliestër
3/8*50
10
1830 kg / 4035 lb
1630 kg / 3594 lb
1530 kg / 3373 lb
1428 kg / 3148 lb
3/8*100
10
1830 kg / 4035 lb
1630 kg / 3594 lb
1530 kg / 3373 lb
1428 kg / 3148 lb
3/8*150
10
1830 kg / 4035 lb
1630 kg / 3594 lb
1530 kg / 3373 lb
1428 kg / 3148 lb
1/2*100
12
2240 kg / 4939 lb
1935 kg / 4266 lb
2040 kg / 4498 lb
2040 kg / 4498 lb
1/2*150
12
2240 kg / 4939 lb
1935 kg / 4266 lb
2040 kg / 4498 lb
2040 kg / 4498 lb
1/2*200
12
2240 kg / 4939 lb
1935 kg / 4266 lb
2040 kg / 4498 lb
2040 kg / 4498 lb
5/8*200
16
3970 kg / 8753 lb
3700 kg / 8158 lb
3404 kg / 7505 lb
3010 kg / 6637 lb
5/8*250
16
3970 kg / 8753 lb
3700 kg / 8158 lb
3404 kg / 7505 lb
3010 kg / 6637 lb
5/8*300
16
3970 kg / 8753 lb
3700 kg / 8158 lb
3404 kg / 7505 lb
3010 kg / 6637 lb
* Ngjyra dhe struktura mund të personalizohen
* Pjesa e fundit dhe e bashkuar mund të fshihen për vijën e ankorimit me gërsheta të dyfishta
Teknika e prodhimit
Rekomandoni Produkte

Produktet tona kryesore përfshijnë:

Litari i ankorimit: linja e dokimit, linja e ankorimit, linja mbrojtëse, kompletet e ankorimit, linja e bankës së bungee, etj
Litari i performancës: litar statik ngjitjeje, litar lundrimi
Litari UHMWPE: litar çikriku, pranga e butë
Litari i shërbimeve: litar tërheqje, litar paketimi, zinxhir qeni

Na kontaktoni
Përveç sigurimit të mbrojtjes më të mirë për mallin, ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e klientëve. Dhe kjo është arsyeja pse dikush duhet të përdorë këtë produkt për markat e tyre. Ka aksesorë opsionalë si shirita, velcro dhe grepa. Pavarësisht nëse produkti është për shitje me pakicë apo për transport, ai nuk është vetëm një mënyrë për të mbrojtur mallrat. Kjo është edhe përshtypja e parë e një marke. Ka aksesorë opsionalë si shirita, velcro dhe grepa.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip