Litar kafshësh

Litari i litarit (plumbat e qenit) është bërë nga një litar që ka forcë të madhe. Kjo i lejon njerëzit të kapin fort zinxhirin nëse qeni i madh përpiqet të tërhiqet gjatë një shëtitjeje. Plumbi i litarit dhe pajisja në zinxhir janë të gjitha të forta, duke e bërë atë të përsosur për qentë më të mëdhenj. Ky lloj zinxhiri është i përshtatshëm për qen me përmasa të mesme dhe të mëdha.


Funksionon që nga viti 2004

Shandong Santong Rope Co. Ltd u themelua në vitin 2004, e cila ka fituar çmimin e Ndërmarrjes Kombëtare të Teknologjisë së Lartë dhe është angazhuar për R.&D dhe prodhimi i litarëve të nivelit të lartë, duke përfshirë litarët e përdorur detar, të tilla si litarët e ankorimit, linjat e dokut, linjat e ankorimit dhe linjat e parafangove, dhe litarët e çikrikut, litarët e tërheqjes, litarët e shpëtimit, litarët për ski uji, litarët e ngjitjes, litarët e tendës dhe litarë hamak, të cilët përdoren gjerësisht në industritë detare, ushtarake, të jashtme, shtëpiake, të kohës së lirë dhe sportive.

 

Përdorimi i materialeve me cilësi të lartë

Ndërtimi i litarëve tanë përfshin përdredhje tradicionale me tre fije, dhe gërshetim diamanti me tetë, 12, 16, 24, 32 dhe 48 fije. Përveç kësaj, prodhohen edhe litarë gërshetues të fortë 12 dhe 18 fijesh. Të gjitha materialet, duke përfshirë najlon, poliestër, MFP, PE, pambuk dhe UHMWPE janë në dispozicion në fabrikën tonë. Këto litarë eksportohen gjerësisht në mbarë botën dhe kompania jonë merr shumë lëvdata nga klientët tanë.

 

1. Vështrim i përgjithshëm

1) Vendi i origjinës : Shandong Kinë

2) Porosia minimale (MOQ): 100 copë për artikull

3) Kushtet e Tregtisë : FOB dhe EXW janë të gjitha në dispozicion.

4) Pagesa : T/T, Western Union, PAYPAL

5) Paketimi :Paketuar nga goca goce, qese PP, qese e endur, etj.

6) Koha e udhëheqjes së prodhimit : 15-35 ditë

7) Kushtet e pagesës: 30% paradhënie nga TT, 70% bilanci duhet të shlyhet përpara ngarkimit.

8) OEM/ODM: E pranueshme

9) Materiali: najlon, poliestër, PP, PE, viniloni, pambuk

10) Aplikimi: kostum, hamak, tendë, ngjitje, ski, lodër për kafshët shtëpiake, shëtitje me varkë, flamur, jatch, tërheqje, paketim, sport, kohë të lirë, autostradë, hekurudhë, aeroport dhe ndërtim qeveritar.

11) Garancia : 3 muaj

 

2. Lloji i biznesit: Prodhues, Kompani Tregtare

 

3. Adresa e fabrikës : Parku Industrial Chaoquan, Feicheng, Shandong, Kinë

 

4. Llojet e produkteve : Produktet tona përfshijnë litarë detarë, litarë çikrik, litarë ngjitjeje,litarë paketimi, litarë beteje, etj.

 

5. Karakteristikat e produktit :

Lehtë për tu trajtuar, e lëmuar në duar

Mban fleksibilitet gjatë gjithë jetës së tij

Projektuar posaçërisht për të siguruar forcë të shkëlqyer dhe thithjen e goditjeve

Ofron zgjatim të parashikueshëm dhe të kontrolluar, më pak shtrirje

Rezistent ndaj rrezeve UV, vajit, mykut, gërryerjes dhe kalbjes

I papërshkueshëm nga uji dhe thahet shpejt, ruajtja e ngjyrës

 

6. Porti FOB : Porti Qingdao

 

7. Certifikatat e cilësisë : ISO9001, SGS, CE, etj.

 

8. Procesi i personalizuar

Hapi 1.pyesni

Komunikimina tregoni kërkesën e litarit që ju nevojitet nëpërmjet tekstit ose imazhit.

Analizadiskutoni me teknikët tanë për zanatin.

 

Hapi 2. Mostra

Planifikimi: Zgjidhni një makinë dhe teknologji të përshtatshme.

Provë: Prodhoni mostra deri në kërkesën dhe specifikimin tuaj.

Konfirmo: Dërgo mostrën e personalizuar te klienti për ta kontrolluar.

 

Hapi 3. Prodhimi masiv

Prodhimi: Prodhoni mallra sipas mostrës së konfirmuar nga klientët.

Kontrolli i cilësisë: Provoni litarin gjatë prodhimit.

Pas përpunimit: bashkëngjitni aksesorët dhe merruni me detajet e tjera.

Paketimi: Metoda e paketimit të personalizuar sipas kërkesave të klientëve.

Stoku: ruani litarët e gatshëm për të dërguar në depon tonë

Dërgesa: Transportoni mallrat tuaja kudo që dëshironi.

 

Hapi 4. Pas shitjes

Ndjekja e vazhdueshme.

Reagime: Mbani kontakte dhe rekomandoni produkte të ngjashme.

 

9. Stë bollshme

Mostra mund të dorëzohet në 3-5 ditë.

 

10. Kontrolli i cilësisë:

Mostrat e paraprodhimit do të jenë të disponueshme përpara prodhimit

Inspektimi i parë i produktit

Inspektimi në proces

Inspektimi para dërgesës

Inspektimi i ngarkimit të kontejnerëve

 

11. Tregjet kryesore:

Azia

Australazi 

Qendrore/Amerika Jugore

Europa Lindore 

Lindja e Mesme/Afrika

Amerika e Veriut

Europa Perëndimore


Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip