përshkrim i produktit
shtrirje dock line bungee dock line litar varkë bungee kordon
 
 Informacioni i produktit

Prezantimi

Thith goditjet në varka, kapele, doke, shtylla dhe pajisje të tjera

Kordoni i bungee është i fshehur brenda litarit dhe vepron si një kapëse e integruar

Dy nota shkumë mbrojnë varkën nga prishja dhe rregullimi i rrëshqitjes në të dy skajet për ankim të shpejtë

Rekomandohet për ankorimin e varkave dhe PWC-ve deri në 4000 paund.

Sythe të bashkuara në të dy skajet për t'u ngjitur në varka, kapëse dhe doke

 

 

Shtrihu në gjatësitë e mëposhtme:

4' (1,23 metër) Shtrihet në 5,5' (1,68 metra)

5' (1,52 metra) Shtrihet në 7' (2,13 metra)

6' (1,83 metra) Shtrihet në 9' (2,74 metra)

 

 

Prezantimi

Thith goditjet në varka, kapele, doke, shtylla dhe pajisje të tjera

Kordoni i bungee është i fshehur brenda litarit dhe vepron si një kapëse e integruar

Dy nota shkumë mbrojnë varkën nga prishja dhe rregullimi i rrëshqitjes në të dy skajet për ankim të shpejtë

Rekomandohet për ankorimin e varkave dhe PWC-ve deri në 4000 paund.

Sythe të bashkuara në të dy skajet për t'u ngjitur në varka, kapëse dhe doke

10’’ sy i bashkuar me lak dhe kapëse çelik inox 316

Shtrihu në gjatësitë e mëposhtme:

4' (1,23 metra) Shtrihet në 7' (2,13 metra)

 

6' (1.83 metra) Shtrihet në 10' (3.05 metra)

 

 

 Mostrat

Mostrat janë falas për ju, por ju duhet të paguani për mallrat. Na jepni llogarinë tuaj të korrierit, si DHL, FedEx, TNT, UPS, etj., dhe më pas mostrat do të dërgohen për testimin tuaj.

 

 

Paketimi& Transporti

 

paketim  stil 

Të gjitha llojet e stileve të paketimit janë të disponueshme në fabrikën tonë, si p.sh. bobina, bobina, bobina, korniza e peshkut, guaska goce, qese plastike, bateri plastike, qese të endura, kartona dhe paleta.

kushtet e pagesës

(1) mënyrat e pagesës: T/T ose L/C në shikim

(2) zakonisht 30% T/T paraprakisht dhe e majta 70% kundër kopjes së B/L

(3) tarifë shtesë do t'i paguhet blerësit’anën s

 

kompania e Informacionit

 

Kompania jonë është një prodhues profesional i litarëve, rrjetave, spangove dhe materialit të ri fibër plastik për projektin, i themeluar në shtator 2004, i vendosur në qytetin Feicheng, Provinca Shandong, Kinë.

   Produktet tona përfshijnë të gjitha llojet e litarëve, si litarë të gërshetuar, litarë me gërsheta diamanti, litarë të gërshetuar të ngurtë, litarë të gërshetuar të zbrazët, litarë të dyfishtë, linjë paketimi, brez, litarë najloni, litarë PP, litarë poliestër, litarë, litarë plastikë, , litarë kërpi, litarë PE, linja doke, linja ankorimi, korda, litarë të klasës së lartë, litarë të veçantë, rrjetë, shtrat i varur e kështu me radhë.

   Këto produkte përdoren gjerësisht në veshje, kafshë shtëpiake, lodra, hamak, tendë, ngjitje, shëtitje me varkë, surfing, kamping, ekspeditë, shpëtim, flamur, jaht, tërheqje, paketim, argëtim sportiv, bujqësi, peshkim, detar, lundrim dhe ushtarak.

   Produktet tona janë eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Gjermania, Holanda, Australi, Zelanda e Re, Dubai, Arabia Saudite dhe Azia Juglindore etj. gëzojnë reputacion të lartë me çmim konkurrues dhe cilësi superiore.

   Për t'i bërë klientët të kënaqur është ndjekja jonë e përjetshme. Duke këmbëngulur në frymën e rrënjosur në kredi, duke mbajtur eksplorimin dhe inovacionin, ne do të donim të krijonim një triniteti i klientit, stafit dhe ndërmarrjes. Mirëpresim klientët vendas dhe të huaj në kompaninë tonë për të vendosur marrëdhënie biznesi miqësore afatgjata në të ardhmen e afërt.

FAQ

 

1. Pyetje: Cilat janë produktet tuaja kryesore?

    A: Produktet tona përfshijnë litarë detarë, litarë çikrik, litarë ngjitjeje, litarë paketimi, litarë beteje, ETJ 
2. Pyetje: A jeni prodhuesi apo kompania juaj tregtare?
    Përgjigje: Ne jemi një prodhues kryesor dhe profesionist OEM me fabrikën tonë. Ne kemi përvojë në prodhimin e litarëve për më shumë se 10 vjet.
3. Pyetje: Si e garantoni kohën e dorëzimit?
    Përgjigje: Kompania jonë ka ngritur punëtori të reja dhe ne kemi më shumë se 150 punëtorë në linjat tona të produkteve. Ne gjithashtu kemi vendosur mënyrën e menaxhimit shkencor nga porosia në prodhim. Dhe ne kemi tregtarë me kohë të plotë për të siguruar kohën e dorëzimit.
4. Pyetje: Cilat vende kemi eksportuar?
    Përgjigje: Ne kemi marrë pjesë të konsiderueshme të tregut në Evropë, Amerikën e Veriut, Lindjen e Mesme dhe tregun e Azisë Juglindore. Shpresojmë që produktet tona t'u shërbejnë njerëzve në të gjithë botën.

 

Informacioni i Kontaktit

Susan 

Email: sale10 (at)sdsantong.net

 

Me veçoritë dhe aksesorët e tij të veçantë, produkti mund të përshpejtojë dhe thjeshtojë më tej procesin e prodhimit, gjë që do të kontribuojë në kursimin e parave. Ka sasinë e duhur të ngurtësisë, si dhe elasticitetin e kërkuar. Mënyra më e lehtë për ta bërë një pishinë të ndotur të duket e pastër është ta pastroni duke përdorur këtë produkt. Një nga klientët tanë tha. Ka sasinë e duhur të ngurtësisë, si dhe elasticitetin e kërkuar.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip