SHANDONG SANTONG litar CO, LTD

 

 

përshkrim i produktit

Emri i produktit

shitje te shpejte  linjat e dokimit

Materiali

najloni, poliestër, litar polipropileni 

Diametri

6mm-10mm

Gjatësia

Si kërkesë juaj

Ngjyrë

E bardhë, e verdhë, blu, e kuqe ose e personalizuar

Ndërtimi

3 fije e përdredhur

Veçoritë

(1) Lehtë për t'u trajtuar

(2) Mban fleksibilitet gjatë gjithë jetës së tij

(3) Projektuar në mënyrë specifike për të siguruar forcë të shkëlqyer, mbajtje të ngjyrave.

(4) Ofron zgjatim të parashikueshëm dhe të kontrolluar

(5) Rezistent ndaj rrezeve UV, vajit, mykut, gërryerjes dhe kalbjes, shtrihet më pak

Koha e dërgimit

10-30 ditë (në varësi të porosisë QTY)

Porti FOB

Porti Qingdao

Pagesa

(1) Mënyrat e pagesës: T/T ose L/C në shikim

(2) zakonisht 30% T/T paraprakisht dhe e majta 70% kundrejt kopjes së B/L

(3) tarifë shtesë do t'i paguhet blerësit’anën s

Certifikimin

CE, ISO, BV, SGS

Fotot

 

 

 

Stili i paketimit

Të gjitha llojet e stileve të paketimit janë të disponueshme në fabrikën tonë, si p.sh., bobina, bobina, korniza e peshkut, 

guaskë goce, qese plastike, bateri plastike, qese të endura, kartona dhe paleta.

 Çfarë ju shqetëson më shumë?

Certifikimin! Cilësia! Kërkesa e tensionit! Dorëzimi!

Kompania është e certifikuar CE, ISO dhe BV!

Ekspozita

 

Kompania jone

Kompania jonë është një prodhues profesional i litarëve, rrjetave, spangove dhe materialit të ri fibër plastik për projektin, i themeluar në shtator 2004, i vendosur në qytetin Feicheng, Provinca Shandong, Kinë.

   Produktet tona përfshijnë të gjitha llojet e litarëve, si litarë të gërshetuar, litarë me gërsheta diamanti, litarë të gërshetuar të ngurtë, litarë të gërshetuar të zbrazët, litarë të dyfishtë, linjë paketimi, brez, litarë najloni, litarë PP, litarë poliestër, litarë, litarë plastikë, , litarë kërpi, litarë PE, linja doke, linja ankorimi, korda, litarë të klasës së lartë, litarë të veçantë, rrjetë, shtrat i varur e kështu me radhë.

   Këto produkte përdoren gjerësisht në veshje, kafshë shtëpiake, lodra, hamak, tendë, ngjitje, shëtitje me varkë, surfing, kamping, ekspeditë, shpëtim, flamur, jaht, tërheqje, paketim, argëtim sportiv, bujqësi, peshkim, detar, lundrim dhe ushtarak.

   Produktet tona janë eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Gjermania, Holanda, Australi, Zelanda e Re, Dubai, Arabia Saudite dhe Azia Juglindore etj. gëzojnë reputacion të lartë me çmim konkurrues dhe cilësi superiore.

   Për t'i bërë klientët të kënaqur është ndjekja jonë e përjetshme. Duke këmbëngulur në frymën e rrënjosur në kredi, duke mbajtur eksplorimin dhe inovacionin, ne do të donim të krijonim një triniteti i klientit, stafit dhe ndërmarrjes. Mirëpresim klientët vendas dhe të huaj në kompaninë tonë për të vendosur marrëdhënie biznesi miqësore afatgjata në të ardhmen e afërt.

 

Makinë për testimin e forcës

Sistemi ynë i kontrollit të cilësisë dhe testi i forcës mbulon çdo procedurë, nga marrja e materialit, përpunimi i produktit, kontrolli në vend, paketimi dhe inspektimi përfundimtarn.

 

FAQ

1.P: cilat janë produktet tuaja kryesore?

  A: Produktet tona përfshijnë litarë detarë , litarë çikrik , litarë për ngjitje , litarë paketimi , litarë luftimi , ETJ 

2.Q: A janë prodhuesi apo kompania juaj tregtare?

  A: Ne jemi një prodhues kryesor dhe profesional OEM me fabrikën tonë. Ne kemi përvojë në prodhimin e litarëve për më shumë se 10 vjet.

3.P:Si e garantoni kohën e dorëzimit?

 A: Kompania jonë ka ngritur punëtori të reja dhe ne kemi më shumë se 150 punëtorë në linjat tona të produkteve. Ne gjithashtu kemi vendosur mënyrën e menaxhimit shkencor nga porosia në prodhim. Dhe ne kemi tregtarë me kohë të plotë për të siguruar kohën e dorëzimit.

4.P: Cilat vende keni eksportuar?

 A: Ne kemi marrë pjesë të konsiderueshme të tregut në tregun e Evropës, Amerikës së Veriut, Lindjes së Mesme dhe Azisë Juglindore. Shpresojmë që produktet tona t'u shërbejnë njerëzve në të gjithë botën.

 
Marka jonë SanTong ka qenë gjerësisht e njohur dhe ka fituar njohjen e blerësit në tregun jashtë shtetit. Materialet e tij mund të jenë najloni, poliesteri, PP, PE, fibra polietileni me peshë molekulare ultra të lartë etj. Shandong Santong Rope Co, Ltd fokusohet në ofrimin e sigurimit profesional të cilësisë për klientët. Materialet e tij mund të jenë najloni, poliesteri, PP, PE, fibra polietileni me peshë molekulare ultra të lartë etj.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj