përshkrim i produktit

 

  Cilësi e lartë Të gjitha llojet e madhësive  Linjë ankorimi najloni me gërsheta të dyfishta / poliestër / litar jahti me gisht të bashkuar 

 

Prezantimi

 

Shandong Santong Rope Co., Ltd. është një prodhues profesionist i litarëve me fibra, ndodhet në provincën Shandong, e mbyllur për Porti Qingdao.

Ne ofrojmë litarë najloni, litarë poliestër, litarë PP, litarë UHMWPE, litarë PE.

Ne kemi 15 vjet përvojë në prodhimin e litarit.

Fabrika

  

 Pajisjet e prodhimit

 

përshkrim i produktit

 Prezantimi

Litarët poliamidë shkëlqejnë në thithjen e energjisë, kanë forcë të lartë dhe janë shumë rezistente ndaj gërryerjes.

 

  3/16" x 50" Linjë ankorimi najloni me gërsheta të dyfishta / litar jahti me gisht të bashkuar 

 

Materiali Poliamid/Najlon
Lloji E gërshetuar
Struktura Gërsheta e dyfishtë
Gjatësia 220 m (e personalizuar)
Ngjyrë e bardhë / e zezë / blu / e verdhë (e personalizuar)
Koha e dërgimit 7-25 ditë
Paketa spirale me qese të endura plastike
Certifikata CCS/ISO/ABS/BV (e personalizuar)

 

Performanca kryesore

   3/16" x 50' Linjë ankorimi najloni me gërsheta të dyfishta / litar jahti me gisht të bashkuar 

 • jo lundrues
 • rezistencë më e lartë ndaj temperaturës se polipropileni - temperatura e punës deri në 100°C (temperatura e zbutjes 170°C, temperatura e shkrirjes 215°C)
 • forcë e lartë dhe rezistencë ndaj gërryerjes
 • zgjatim i lartë
 • rezistencë më e ulët ndaj acidit
 • thithjen e lagështisë

 

Veçori

   3/16"x50" Linjë ankorimi najloni me gërsheta të dyfishta / litar jahti me gisht të bashkuar 

 • Përshtatshmëri e fortë
 • Forca e lartë mekanike
 • Rezistencë e lartë ndaj korrozionit
 • Zgjatim i ulët
 • Rezistencë e mirë ndaj konsumit
 • Lehtë për t'u përdorur
 • Jetë e gjatë shërbimi

Aplikacion

 • Ankorimi i përgjithshëm i anijes
 • Punimi me maune dhe dragë
 • Tërheqje
 • Lifting Sling
 • Linjë tjetër peshkimi
 • Linja e ankorimit/Linja e ankorimit
 • Hobe Industriale dhe Siguria
Produktet tregojnë 
 
   3/16"x50" Linjë ankorimi najloni me gërsheta të dyfishta / litar jahti me gisht të bashkuar 
 
 

Paketa

 

 • Gjatësia: 30m/220m
 • Paketimi: bobina me qese plastike të endura.ose sipas kërkesës së klientit

Transporti

 • Porti: Porti Qingdao / Porti i Shangait ose sipas kërkesës së klientëve
 • Mënyrat e transportit: Det/Ajr
Informacioni i Kontaktit

 

Produkti është i lehtë për t'u kontrolluar nga njerëzit dhe ka nevojë vetëm për pak fuqi punëtore. Kjo do të ndihmojë në uljen e kostove operative. Mbetet me performancë të lartë në kushte të lagështa dhe të ftohta. Njerëzit mund të jenë të sigurt se ky produkt nuk do të zbehet lehtë pasi ta veshin ose ta lajnë disa herë. Mbetet me performancë të lartë në kushte të lagështa dhe të ftohta.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj