Emri i produktit

Litar i gërshetuar me gërsheta PE/PP me performancë të lartë për çikrik ose lundrim

Materiali

PE, PP, etj

Diametri

4 mm ose mund të personalizohet

Gjatësia

Si kërkesë juaj

Ngjyrë

E bardhë, e verdhë, blu, e kuqe ose e personalizuar

Ndërtimi

i perdredhur, me gërsheta dopio, i gërshetuar i ngurtë, i gërshetuar me diamant, i gërshetuar me 8/ 12/ 16 fije etj.

Veçoritë

(1) Lehtë për t'u trajtuar

(2) Mban fleksibilitet gjatë gjithë jetës së tij

(3) Projektuar në mënyrë specifike për të siguruar forcë të shkëlqyer, mbajtje të ngjyrave.

(4) Ofron zgjatim të parashikueshëm dhe të kontrolluar

(5) Rezistent ndaj rrezeve UV, vajit, mykut, gërryerjes dhe kalbjes, shtrihet më pak

Koha e dërgimit

10-30 ditë (në varësi të porosisë QTY)

Porti FOB

Porti Qingdao

Pagesa

(1) Mënyrat e pagesës: T/T ose L/C në shikim

(2) zakonisht 30% T/T paraprakisht dhe e majta 70% kundrejt kopjes së B/L

(3) tarifë shtesë do t'i paguhet blerësit’anën s

Certifikimin

CE, ISO, BV, SGS

 
përshkrim i produktit
përshkrim i produktit

Litar i gërshetuar UHMWPE

Litarët polietileni me peshë molekulare ultra të lartë (UHMWPE) janë 7-9 herë më të fortë se çeliku me peshë të barabartë.
Përveç kësaj, litarët UHMWPE janë më të sigurt se litari. Në rast se litari është i thyer, litari i çikrikut UHMWPE nuk është i lehtë për t'u rikthyer sesa litari i telit për shkak të karakteristikave të tij të peshës së lehtë.
Është konsideruar si fibra më e mirë për tërheqje, aplikime detare dhe industriale.
Elasticitet ultra i lartë 
Peshë e lehtë dhe noton
Forca e ulët
Koeficienti i ulët i fërkimit
Aksesorë të shumtë shtesë: këllëfë, grep, pranga, roje çafi
 
 
paketimi i produktit
paketimi i produktit
Stili i paketimit
Të gjitha llojet e stileve të paketimit janë në dispozicion në fabrikën tonë:
1. Paketimi i brendshëm: unazë, mbështjellje, rrotull, kornizë peshku, guaskë molusku, qese plastike, bateri plastike, qese të endura, kartona ose sipas kërkesës;
2. Paketimi i jashtëm: qese e endur pp, kartoni ose sipas kërkesës.
Teknika e prodhimit
Teknika e prodhimit
 
 
 
Rekomandoni Produkte
Rekomandoni Produkte

Produktet tona kryesore përfshijnë:

Litari i ankorimit: linja e dokimit, linja e ankorimit, linja mbrojtëse, kompletet e ankorimit, linja e bankës së bungee, etj
Litari i performancës: litar statik ngjitjeje, litar lundrimi
Litari UHMWPE: litar çikriku, pranga e butë
Litari i shërbimeve: litar tërheqje, litar paketimi, zinxhir qeni
 
Na kontaktoni
Logoja dhe ngjyra e këtij produkti i ndihmojnë konsumatorët të njohin dhe identifikojnë markën dhe kompaninë. Kjo e bën markën e saj të dallohet nga konkurrentët e saj. Është prodhuar nga fabrika e certifikuar ISO9001. Produkti dërgon një mesazh që përcjell stil, qëllim dhe vlera. Ai mund të tërheqë shpejt sytë e klientit brenda pak sekondash, duke i dhënë klientit një arsye për të marrë mallrat dhe për të bërë blerjen. Është prodhuar nga fabrika e certifikuar ISO9001.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip