Linja e ankorimit me gërsheta të varkave me litar polipropileni me poliestër najloni me cilësi të lartë

 

përshkrim i produktit
Produkt litar detar / linjë ankorimi
Emri i markës ODM, OEM
Ngjyrë e zezë, e bardhë, detare ose sipas kërkesave tuaja
Materiali najloni, poliestër, pp ose sipas kërkesave tuaja
Diametri 3/8'', 1/2'', 5/8'' / 10mm, 12mm, 16mm ose sipas kërkesave tuaja
Gjatësia 100ft, 150ft, 200ft ose sipas kërkesave tuaja
Struktura litar i gërshetuar
MOQ 100 copë
Port Porti Qingdao
Pagesa L/C, T/T, Western Union, etj
Paketa gocë e moluskut, mbështjellës, pako ose sipas kërkesave tuaja
Veçori (1) i lehtë për t'u trajtuar; (2) forcë e lartë; (3) rezistenca ndaj konsumit dhe rezistenca ndaj korrozionit; (4) Rezistenca ndaj rrezeve ultraviolet
Nëse jeni të interesuar për produktet tona, ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni, faleminderit.

 

Certifikatat

Më shumë Informacion

 

Produktet Star

kompania e Informacionit

 Kompania jonë është një prodhues profesional i litarëve, rrjetave, spangove dhe materialit të ri fibër plastik për projektin, i themeluar në shtator 2004, i vendosur në qytetin Feicheng, Provinca Shandong, Kinë.

 Produktet tona përfshijnë të gjitha llojet e litarëve, si litarë të gërshetuar, litarë me gërsheta diamanti, litarë të gërshetuar të ngurtë, litarë të gërshetuar të zbrazët, litarë të dyfishtë, linjë paketimi, brez, litarë najloni, litarë PP, litarë poliestër, litarë, litarë plastikë, , litarë kërpi, litarë PE, linja doke, linja ankorimi, korda, litarë të klasës së lartë, litarë të veçantë, rrjetë, shtrat i varur e kështu me radhë.

 Këto produkte përdoren gjerësisht në veshje, kafshë shtëpiake, lodra, hamak, tendë, ngjitje, shëtitje me varkë, surfing, kamping, ekspeditë, shpëtim, flamur, jaht, tërheqje, paketim, argëtim sportiv, bujqësi, peshkim, detar, lundrim dhe ushtarak.

 Produktet tona janë eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Gjermania, Holanda, Australi, Zelanda e Re, Dubai, Arabia Saudite dhe Azia Juglindore etj. gëzojnë reputacion të lartë me çmim konkurrues dhe cilësi superiore.

 Për t'i bërë klientët të kënaqur është ndjekja jonë e përjetshme. Duke këmbëngulur në frymën e rrënjosur në kredi, duke mbajtur eksplorimin dhe inovacionin, ne do të donim të krijonim një trinitet klientësh, stafi dhe ndërmarrjesh. Mirëpresim klientët vendas dhe të huaj në kompaninë tonë për të vendosur marrëdhënie biznesi miqësore afatgjata në të ardhmen e afërt.

 

Paketimi& Transporti

Të gjitha llojet e stileve të paketimit janë të disponueshme në fabrikën tonë, të tilla si bobina, bobina, bobina, korniza e peshkut, goca e moluskut, qese plastike, bateri plastike, qese të endura, kartona dhe paleta.

Ne kemi pothuajse të gjitha llojet e opsioneve të transportit!

shprehin për porosi ose mostra të vogla.

Transporti ajror për porositë e mesme.

Transport detar për porositë e kontejnerëve.

Ne ofrojmë shërbim derë më derë.

FAQ

1. Cilat janë produktet tuaja kryesore?

   Produktet tona përfshijnë litarë detarë, litarë çikrik, litarë ngjitjeje, litarë paketimi, litarë luftimi, etj. 
2. Jeni prodhues apo kompani tregtare?
   Ne jemi një prodhues kryesor dhe profesional OEM me fabrikën tonë. Ne kemi përvojë në prodhimin e litarëve për më shumë se 10 vjet.
3. Si e garantoni kohën e dorëzimit?
   Kompania jonë ka ngritur punëtori të reja dhe ne kemi më shumë se 150 punëtorë në linjat tona të produkteve. Ne gjithashtu kemi vendosur mënyrën e menaxhimit shkencor nga porosia në prodhim. Dhe ne kemi tregtarë me kohë të plotë për të siguruar kohën e dorëzimit.
4. Cilat vende kemi eksportuar?
   Ne kemi marrë pjesë të konsiderueshme të tregut në Evropë, Amerikën e Veriut, Lindjen e Mesme dhe tregun e Azisë Juglindore. Shpresojmë që produktet tona t'u shërbejnë njerëzve në të gjithë botën.
"Cilësitë akustike janë të shkëlqyera, duke bërë të mundur që ngjarjet të zhvillohen në dhomat ngjitur pa ndërhyrje", tha një nga pronarët e hotelit. Është në gjendje të thithë energji dhe të minimizojë ndikimin kur tërhiqet ngadalë ose kur ngarkohet papritur me një forcë goditjeje. Ky produkt nuk zë shumë hapësirë ​​pasi është shumë i hollë dhe vetëm një pjesë e vogël e tij është montuar fizikisht në mur ose tavan. Është në gjendje të thithë energji dhe të minimizojë ndikimin kur tërhiqet ngadalë ose kur ngarkohet papritur me një forcë goditjeje.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip