Produkte të përsëritura

 

 

 

Përmbledhje e kompanisë

Ne jemi një prodhues kryesor dhe profesionist OEM i litarëve të gërshetuar dhe litarëve të përdredhur.

Produktet tona mund të përdoren për qëllime të ndryshme, si detare, shëtitje me varkë, jahte, ngjitje, kafshë shtëpiake, veshje, shtrat i varur, sport i lirë, etj.

Produktet kryesore:

1,Litar najloni, poliesteri, polipropileni, HDPE, PE;

2,me gërsheta, të përdredhur, me gërsheta të dyfishta, me gërsheta të forta, me gërsheta diamanti, 8/12/16/24/32/48 me gërsheta, etj.

 

 

 

 

Shërbimet tona

Kompania është e certifikuar CE, ISO dhe BV, dhe sistemi i saj i kontrollit të cilësisë mbulon çdo procedurë, nga marrja e materialit, përpunimi i produktit, kontrolli në vend, paketimi dhe inspektimi përfundimtar.

1. Çmimet e fabrikës

Ne jemi një prodhues kryesor i litarit me fibra, prandaj ofrojmë çmime të fabrikës

2. Prodhimi profesional

10 vite’ përvojë me punëtorë të trajnuar mirë, e cila mund të garantojë cilësi në shkallë të lartë dhe stabilitet, dhe qëndrueshmëri

3. Dorëzimi në kohë

Dorëzimi i shpejtë, por do të konfirmohet para porosisë

4. Shërbim i mirë

 

 Ekipi ynë

 

Video e kompanisë

Jeni të ftuar të kontrolloni adresën e mëposhtme për videon e kompanisë sonë.

1)http://www.sdsantong.net/index.php?m=Faqja&a=indeks&id=28

2)http://cn-rope.en.alibaba.com/company_profile/video_introdution.html 

 

                              Mos ngurroni të na kontaktoni!

SanTong ka zhvilluar gjithashtu një marrëdhënie miqësore me dërgesën, e cila gjithashtu mund të garantojë kohën e shpejtë të dorëzimit. Ka sasinë e duhur të ngurtësisë, si dhe elasticitetin e kërkuar. Shandong Santong Rope Co., Ltd ofron një shumëllojshmëri të gjerë, në mënyrë që për shumë klientë me dëshira dhe nevoja të ndryshme të jetë i mundur një koleksion kostumesh. Ka sasinë e duhur të ngurtësisë, si dhe elasticitetin e kërkuar.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip