Litar mbajtës letre

Litari i filetimit të letrës është i thurur nga tetë fije fije pambuku me cilësi të lartë. Ka karakteristikat e temperaturës së lartë dhe rezistencës ndaj gërryerjes. Është i përshtatshëm për filetimin e letrës në procesin e prodhimit të letrës dhe i përshtatshëm për filetimin e letrës në procesin e prodhimit të letrës. I aplikuar në çdo fije me metodën tonë të zhvilluar, impregnimi i përmirësuar u jep mbrojtje më të madhe fibrave të litarit dhe një sipërfaqe të shkëlqyer për kapjen e bishtit të letrës. Konstruksioni unik i gërshetuar i zbrazët i reziston rrafshimit nën tensionin normal të funksionimit, duke rritur më tej efikasitetin e tij të filetimit dhe lehtësinë e bashkimit. Nëse kërkohet rezistencë shtesë ndaj zgjatjes, disponohet një opsion në poliestër filament, i projektuar posaçërisht për kushte të lagështa.

Kushtojini vëmendje të veçantë: Faktorët e metodës së lidhjes mund të ndikojnë drejtpërdrejt në ciklin e jetës së litarit të filetimit të letrës.

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip