Përmbledhje e produkteve

LINE DOCK E DYFISHTE gërshetuar

·Gërsheta e dyfishtë

 

·100% najloni premium

 

·Me sy të ndërthurur profesional brenda  njëri skaj dhe skaji tjetër i trajtuar me nxehtësi

 

·Rezistent ndaj vajit, kalbjes& myk

PJESA # DIAMATERI GJATËSIA NGARKESË E PUNËS THYEN FORCËN PAKETË
ST-DB3815 3/8'' 15' 370 kg 1900 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB3820 3/8'' 20' 370 kg 1900 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB3825 3/8'' 25' 370 kg 1900 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB1215 1/2'' 15' 450 kg 2200 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB1220 1/2'' 20' 450 kg 2200 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB1225 1/2'' 25' 450 kg 2200 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB5825 5/8'' 25' 950 kg 4700 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB5830 5/8'' 30' 950 kg 4700 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB5835 5/8'' 35' 950 kg 4700 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB3430 3/4'' 30' 1200 kg 5600 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB3435 3/4'' 35' 1200 kg 5600 kg Mbushja e molusqeve
ST-DB3440 3/4'' 40' 1200 kg 5600 kg Mbushja e molusqeve
Ndërtimi i produktit

Të gjitha llojet e konstruksioneve me litar janë të disponueshme në fabrikën tonë.

 

Paketimi& Transporti

Paketimi  stil 

Të gjitha llojet e stileve të paketimit janë në dispozicion në fabrikën tonë:

1. E brendshmepaketim: hank, mbështjellje, rrotull, kornizë peshku, guaskë goce, qese plastike, bateri plastike, qese të endura, kartona ose sipas kërkesës;

2. Paketimi i jashtëm: qese e endur pp, kartoni ose sipas kërkesës.

 Transporti:  

1, porti QingDao

2, 10-30 ditë pas marrjes së pagesës ose porosisë         

 

 

 

 

Ngjyrë

E bardhë, e verdhë, blu, e kuqe ose e personalizuar

 

kompania e Informacionit

  Kompania jonë është një prodhues profesional i litarëve, rrjetave, spangove dhe materialit të ri fibër plastik për projektin, i themeluar në shtator 2004, i vendosur në qytetin Feicheng, Provinca Shandong, Kinë.

   Produktet tona përfshijnë të gjitha llojet e litarëve, si litarë të gërshetuar, litarë me gërsheta diamanti, litarë të gërshetuar të ngurtë, litarë të gërshetuar të zbrazët, litarë të dyfishtë, linjë paketimi, brez, litarë najloni, litarë PP, litarë poliestër, litarë, litarë plastikë, , litarë kërpi, litarë PE, linja doke, linja ankorimi, korda, litarë të klasës së lartë, litarë të veçantë, rrjetë, shtrat i varur e kështu me radhë.

   Këto produkte përdoren gjerësisht në veshje, kafshë shtëpiake, lodra, hamak, tendë, ngjitje, shëtitje me varkë, surfing, kamping, ekspeditë, shpëtim, flamur, jaht, tërheqje, paketim, argëtim sportiv, bujqësi, peshkim, detar, lundrim dhe ushtarak.

   Produktet tona janë eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Gjermania, Holanda, Australi, Zelanda e Re, Dubai, Arabia Saudite dhe Azia Juglindore etj. gëzojnë reputacion të lartë me çmim konkurrues dhe cilësi superiore.

   Për t'i bërë klientët të kënaqur është ndjekja jonë e përjetshme. Duke këmbëngulur në frymën e rrënjosur në kredi, duke mbajtur eksplorimin dhe inovacionin, ne do të donim të krijonim një triniteti i klientit, stafit dhe ndërmarrjes. Mirëpresim klientët vendas dhe të huaj në kompaninë tonë për të vendosur marrëdhënie biznesi miqësore afatgjata në të ardhmen e afërt.

 

 

 

FAQ

  

Na kontaktoni

 

Ky produkt mund t'i bëjë njerëzit të ndjehen të sigurt nga shkëmbinjtë, xhamit ose objektet e mprehta kur ecin. Ka qëndrueshmëri të mirë të ngjyrave me procesin e zhytjes kimike. Njerëzit do të habiten me jetëgjatësinë e këtij produkti. Edhe pse vishet, lahet ose pastrohet shumë herë, sërish mban të njëjtën cilësi të lartë. Ka qëndrueshmëri të mirë të ngjyrave me procesin e zhytjes kimike.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip