Litar çikriku

Materiali i litarit tonë të çikrikut (kablloja e litarit të çikrikut) përfshin kryesisht UHMWPE. Struktura polietileni me peshë molekulare ultra të lartë ka një forcë tërheqëse jashtëzakonisht të lartë, është shumë e lehtë dhe ka shumë pak shtrirje nën tension.

Funksionon që nga viti 2004

Shandong Santong Rope Co. Ltd u themelua në vitin 2004, e cila ka fituar çmimin e Ndërmarrjes Kombëtare të Teknologjisë së Lartë dhe është angazhuar për R.&D dhe prodhimi i litarëve të nivelit të lartë, duke përfshirë litarët e përdorur detar, të tilla si litarët e ankorimit, linjat e dokut, linjat e ankorimit dhe linjat e parafangove, dhe litarët e çikrikut, litarët e tërheqjes, litarët e shpëtimit, litarët për ski uji, litarët e ngjitjes, litarët e tendës dhe litarë hamak, të cilët përdoren gjerësisht në industritë detare, ushtarake, të jashtme, shtëpiake, të kohës së lirë dhe sportive.

 

Përdorimi i materialeve me cilësi të lartë

Ndërtimi i litarëve tanë përfshin përdredhje tradicionale me tre fije, dhe gërshetim diamanti me tetë, 12, 16, 24, 32 dhe 48 fije. Përveç kësaj, prodhohen edhe litarë gërshetues të fortë 12 dhe 18 fijesh. Të gjitha materialet, duke përfshirë najlon, poliestër, MFP, PE, pambuk dhe UHMWPE janë në dispozicion në fabrikën tonë. Këto litarë eksportohen gjerësisht në mbarë botën dhe kompania jonë merr shumë lëvdata nga klientët tanë.

 

1. Vështrim i përgjithshëm

1) Vendi i origjinës : Shandong Kinë

2) Porosia minimale (MOQ): 100 copë për artikull

3) Kushtet e Tregtisë : FOB dhe EXW janë të gjitha në dispozicion.

4) Pagesa : T/T, Western Union, PAYPAL

5) Paketimi :Paketuar nga goca goce, qese PP, qese e endur, etj.

6) Koha e udhëheqjes së prodhimit : 15-35 ditë

7) Kushtet e pagesës: 30% paradhënie nga TT, 70% bilanci duhet të shlyhet përpara ngarkimit.

8) OEM/ODM: E pranueshme

9) Materiali: najlon, poliestër, PP, PE, viniloni, pambuk

10) Aplikimi: kostum, hamak, tendë, ngjitje, ski, lodër për kafshët shtëpiake, shëtitje me varkë, flamur, jatch, tërheqje, paketim, sport, kohë të lirë, autostradë, hekurudhë, aeroport dhe ndërtim qeveritar.

11) Garancia : 3 muaj

 

2. Lloji i biznesit: Prodhues, Kompani Tregtare

 

3. Adresa e fabrikës : Parku Industrial Chaoquan, Feicheng, Shandong, Kinë

 

4. Llojet e produkteve : Produktet tona përfshijnë litarë detarë, litarë çikrik, litarë ngjitjeje,litarë paketimi, litarë beteje, etj.

 

5. Karakteristikat e produktit :

Lehtë për tu trajtuar, e lëmuar në duar

Mban fleksibilitet gjatë gjithë jetës së tij

Projektuar posaçërisht për të siguruar forcë të shkëlqyer dhe thithjen e goditjeve

Ofron zgjatim të parashikueshëm dhe të kontrolluar, më pak shtrirje

Rezistent ndaj rrezeve UV, vajit, mykut, gërryerjes dhe kalbjes

I papërshkueshëm nga uji dhe thahet shpejt, ruajtja e ngjyrës

 

6. Porti FOB : Porti Qingdao

 

7. Certifikatat e cilësisë : ISO9001, SGS, CE, etj.

 

8. Procesi i personalizuar

Hapi 1.pyesni

Komunikimina tregoni kërkesën e litarit që ju nevojitet nëpërmjet tekstit ose imazhit.

Analizadiskutoni me teknikët tanë për zanatin.

 

Hapi 2. Mostra

Planifikimi: Zgjidhni një makinë dhe teknologji të përshtatshme.

Provë: Prodhoni mostra deri në kërkesën dhe specifikimin tuaj.

Konfirmo: Dërgo mostrën e personalizuar te klienti për ta kontrolluar.

 

Hapi 3. Prodhimi masiv

Prodhimi: Prodhoni mallra sipas mostrës së konfirmuar nga klientët.

Kontrolli i cilësisë: Provoni litarin gjatë prodhimit.

Pas përpunimit: bashkëngjitni aksesorët dhe merruni me detajet e tjera.

Paketimi: Metoda e paketimit të personalizuar sipas kërkesave të klientëve.

Stoku: ruani litarët e gatshëm për të dërguar në depon tonë

Dërgesa: Transportoni mallrat tuaja kudo që dëshironi.

 

Hapi 4. Pas shitjes

Ndjekja e vazhdueshme.

Reagime: Mbani kontakte dhe rekomandoni produkte të ngjashme.

 

9. Stë bollshme

Mostra mund të dorëzohet në 3-5 ditë.

 

10. Kontrolli i cilësisë:

Mostrat e paraprodhimit do të jenë të disponueshme përpara prodhimit

Inspektimi i parë i produktit

Inspektimi në proces

Inspektimi para dërgesës

Inspektimi i ngarkimit të kontejnerëve

 

11. Tregjet kryesore:

Azia

Australazi 

Qendrore/Amerika Jugore

Europa Lindore 

Lindja e Mesme/Afrika

Amerika e Veriut

Europa Perëndimore


Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip