Litarët më të shitur për hamak me grepa

 

përshkrim i produktit

Karakteristikat themelore:

 • E ngushtë, e fortë, me shtrirje të ulët
 • Qëndrueshmëri e gjatë me performancë të lartë rezistente ndaj UV
 • Mund të pritet në 2 ose 3 metra për copë
 • Shumë ngjyra janë në dispozicion për zgjedhjen tuaj: e bardhë, camo, e zezë, e kuqe, jeshile, blu, e verdhë, etj.
 
Ku përdoren litarët:
Rrjedha e prodhimit

 

 

Paketimi& Transporti

Transporti Ajror

Ne përdorim shumë korrierë për ngarkesa më pak se 100 kg si më poshtë:

 

Transport Detar

Për ngarkesa më shumë se 100 kg, ne sugjerojmë të zgjidhni mallrat oqeanike dhe tani kemi bashkëpunuar me shumë transportues të famshëm në botë.

kompania e Informacionit

              Kompania jonë është një prodhues profesional i litarëve, rrjetave, spangove dhe materialit të ri fibër plastik për projektin, i themeluar në shtator 2004, i vendosur në qytetin Feicheng, Provinca Shandong, Kinë.

   Produktet tona përfshijnë të gjitha llojet e litarëve, si litarë të gërshetuar, litarë me gërsheta diamanti, litarë të gërshetuar të ngurtë, litarë të gërshetuar të zbrazët, litarë të dyfishtë, linjë paketimi, brez, litarë najloni, litarë PP, litarë poliestër, litarë, litarë plastikë, , litarë kërpi, litarë PE, linja doke, linja ankorimi, korda, litarë të klasës së lartë, litarë të veçantë, rrjetë, shtrat i varur e kështu me radhë.

   Produktet tona janë eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Mbretëria e Bashkuar, Gjermania, Holanda, Australi, Zelanda e Re, Dubai, Arabia Saudite dhe Azia Juglindore etj. gëzojnë reputacion të lartë me çmim konkurrues dhe cilësi superiore.

   Për t'i bërë klientët të kënaqur është ndjekja jonë e përjetshme. Duke këmbëngulur në frymën e rrënjosur në kredi, duke mbajtur eksplorimin dhe inovacionin, ne do të donim të krijonim një triniteti i klientit, stafit dhe ndërmarrjes. Mirëpresim klientët vendas dhe të huaj në kompaninë tonë për të vendosur marrëdhënie biznesi miqësore afatgjata në të ardhmen e afërt.

 

 

 

Shërbimet tona

1. Mostra falas

Bpërveç atyre që janë bërë posaçërisht, mostrat janë falas për ju , por ju duhet të paguani për mallrat. Na jepni llogarinë tuaj të korrierit, si DHL, FedEx, TNT, UPS, etj., dhe më pas mostrat do të dërgohen për testimin tuaj.

2. Pse na zgjidhni ne

1) Çmimet e fabrikës

ne jemi një prodhuesi kryesor i litarit me fibra, duke ofruar kështu çmimet e fabrikës

2.) Prodhim profesional

10 vite’përvojë me punëtorë të trajnuar mirë, e cila mund të garantojë cilësi në shkallë të lartë dhe stabilitet, dhe qëndrueshmëri

3) Dorëzimi në kohë

Dorëzimi i shpejtë, por do të konfirmohet para porosisë

4) Shërbim i mirë

 

Pavarësisht nëse produkti është për shitje me pakicë apo për transport, ai nuk është vetëm një mënyrë për të mbrojtur mallrat. Kjo është edhe përshtypja e parë e një marke. Produkti shërben si një mjet efektiv marketingu. Funksionon mirë në gjenerimin e shitjeve me norma të larta suksesi duke tërhequr më shumë konsumatorë.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj